Telefon & Faks

+90 212 872 1031

+90 212 873 1335

SİNNEP LOJİSTİK’E 5 ADET GALVANİZ TENTELİSİNNEP LOJİSTİK’E 5 ADET GALVANİZ TENTELİ

18 Temmuz

2017

www.serin.com.tr

Merkezi İstanbul’da bulunan Lojistik firmasına 5 adetlik galvaniz tenteli treylerin teslimatı, Serin Treyler Konya tesislerinde düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

Serin Treyler,malzeme ömrünü uzatan sıcak daldırma galvaniz tekniğinde üretmiş olduğu tenteli treylerlerin teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor. Teslimat törenine Sinnep Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sinnep ve Serin Treyler Satış Müdürü Mustafa Heybetli katıldı.

Galvaniz tenteli araçların başlıca özellikleri

Sıcak daldırma galvaniz teknolojisi, şasinin üzerinde bir kaplamadan ziyade çeliğin içine nüfuz ediyor. Bu sayede diğer teknolojilere nazaran daha fazla bir koruma vepaslanmazlık sağlanıyor. Galvaniz teknolojisinin uygulandığı ürünlerdepaslanmazlık en az 10 yıl uzayabiliyor.

Sinnep Lojistik filosunu güçlendiriyor

Uluslararası taşımacılık sektörünün önde gelen firmalarıarasında yer alan Sinnep Lojistik, 5 adet Serin galvaniz tenteli aracı teslimalarak filosunun gücüne güç katıyor. Törende söz alan Mustafa Sinnep “Firmamızuluslararası taşımacılık sektöründe emin adımlarla ilerleyen ve hedeflerineulaşmak için yatırımlara önem veren bir firmadır. Bu yüzden burada SerinTreyler ile yapmış olduğumuz iş birliği sayesinde 5 adet galvaniz tenteli araçteslim aldık. Bize gösterdikleri yakın ilgi ve alakadan dolayı kendilerine teşekkürederim. “ dedi.

Serin Treyler adına söz alan Mustafa Heybetli ise“ Bizi tercih etmelerinden dolayı biz de Sinnep Lojistik’e teşekkür ederiz. Serin Treyler olarak galvaniz teknolojisi ile üretmiş olduğumuz tenteliaraçlarımızda 10 yıl kadar paslanmazlık garantisi veriyoruz. Bu da firmalarınuzun ömre sahip araç kullanmaları anlamına geliyor. Bizim için öncelik müşterimemnuniyetinin sağlanmasıdır. Bunun içinde teknolojik tüm imkanları yakındantakip edip uygulamalarını yapmaktayız.” dedi.