Telefon & Faks

+90 212 872 1031

+90 212 873 1335

HAKKIMIZDABİZ KİMİZ?

SİNNEP ULUSLARARASI LOJİSTİK ; Taşıma ve lojistik tedariğinde 15 yıllık iş deneyimi uzman ekip kadrosu ve uluslararası iş partnerleri ile Kara Yolu ,Hava Yolu, Deniz Yolu Taşımacılığında maximum hizmet kalitesiyle yapılan hizmet sırasında karşılaşılan olası sorun ve her türlü aksaklıklarda müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak çözüm odaklı bir yol izlemektedir.

Ülkemiz başta olmak üzere global anlamda da lojistik tedariğinde özel bir isim olmayı hedeflemekteyiz. Ana hedefimizi;Vizyon, Misyon ve değerlerimiz ile birleştirerek oluşturmuş olduğumuz çalışma şeklini tüm ekip kadromuza benimseterek kendi çalışma şeklimizi oluşturmaktayız.

Sektör olarak, Hizmet sektörünün önemli bir parçasında rol aldığımız bilinci ile Hizmet öncesi ve Hizmet sonrası vermiş olduğumuz satış destek ile de müşterilerimizin öneri ve tavsiyelerinden büyük ölçüde yararlanarak sürekli ve kalıcı çözümler sunmaktayız.

SİNNEP ULUSLARARASI LOJİSTİK ‘i daha ileriye taşıyacak olan müşterilerimize yüksek kalitede hizmet sunarak farklı bir marka yaratma çabası içerisinde yer almaktayız.